![]() Aconcagua | ![]() Aconcagua | ![]() Appalaches | ![]() Kilimanjaro |
![]() МолдоваЛіга: Вища Днів у грі: 1875 останній візит 1 днів тому На рахунку команди: 3 192 874 064 $ |
Досвід команди: 394.709/500
Кількість гравців: 24Витрати на зарплату всім гравцям: 135 668 700 $ Стадіон: none 250 тис. місць |
|
|
футболісти |
|||||||||
| нац | No. | ім'я | амплуа | позиція | досвід | голи | зарплата $ | матчі | |
| склад: 11 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
1 | Roque Maspoli |
GK | CB | 1.730 | 0 | 180 100 | 371 | |
![]() |
1 | Andreas Kopke |
GK | GK | 1.012 | 0 | 259 300 | 722 | |
| захисники D | |||||||||
![]() |
13 | Andras Schafer |
RCB | RCB | 6.232 | 0 | 1 517 300 | 134 | |
![]() |
3 | Jose Santamaria | LCB | LCB | 2.320 | 0 | 95 000 | 117 | |
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
10 | Thomas Strunz |
RCM | RCM | 2.390 | 5 | 98 000 | 111 | |
![]() |
6 | Florian Flick | LCM | LCM | 2.405 | 6 | 98 200 | 111 | |
| нападники FC | |||||||||
![]() |
10 | Velli Kasumov |
RWF | RWF | 4.274 | 50 | 249 300 | 246 | |
![]() |
11 | Shota Arveladze |
RWF | AM | 3.444 | 45 | 297 900 | 469 | |
![]() |
10 | Archil Arveladze | LWF | LWF | 1.489 | 62 | 191 800 | 504 | |
![]() |
11 | Nazim Suleymanov | RCF | RCF | 4.199 | 17 | 227 100 | 159 | |
![]() |
18 | Marvin Pieringer |
LCF | LCF | 4.234 | 142 | 335 700 | 547 | |
| запас: 13 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
1 | Bernard Lama | GK | 30.900 | 0 | 10 773 000 | 1 | ||
| захисники D | |||||||||
![]() |
4 | Kakhaber Kaladze | LCB | 24.295 | 0 | 8 788 500 | 0 | ||
![]() |
4 | Antonello Cuccureddu | CB | 20.380 | 0 | 7 614 000 | 0 | ||
![]() |
5 | Maxim Medvedev | CB | 18.280 | 0 | 6 988 500 | 0 | ||
![]() |
4 | Abel Xavier | RB | 30.920 | 0 | 10 782 400 | 2 | ||
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
8 | Valentin Belkevich | RWM | 30.300 | 0 | 10 597 500 | 1 | ||
![]() |
8 | Joao Pinto | LWM | 30.955 | 11 | 10 795 200 | 72 | ||
![]() |
9 | Marco Simone | LWM | 31.005 | 0 | 10 804 500 | 1 | ||
![]() |
9 | Vitaliy Kosovskyi | CM | 20.365 | 0 | 7 609 500 | 0 | ||
| нападники FC | |||||||||
![]() |
14 | David Ginola | ST | 30.960 | 0 | 10 795 500 | 1 | ||
![]() |
42 | Antoine Semenyo |
ST | 30.655 | 0 | 15 021 500 | 0 | ||
![]() |
9 | Pauleta | RWF | 31.680 | 100 | 10 856 900 | 247 | ||
![]() |
33 | Marko Devic | RCF | 30.285 | 0 | 10 692 000 | 1 | ||
| всього: | 24 / 25 | 394.709 | 135 668 700 | ||||||
Параметри основного складу команди |
||
| напад | захист | |
| лівий фланг | 8.22 | 2.727 |
| центр | 3.468 | 8.644 |
| правий фланг | 11.611 | 5.086 |
| Сила складу: 39.759
тренер Bela Guttmann (5 lvl) Офіційні матчі: вигр./прогр. 0.4391 ігри: 1088 Товариські матчі: вигр./прогр. 0.8925 ігри: 5236 Кількість виграних приватних ліг: 58 | ||
Лікарі і фани |
|||||
| Країна | баз фанів | фани | лікарі | ||
![]() |
Молдова | 1 | 2 549 | ||
| всього | 1 | 2 549 | 1 | ||
EN
IT
ARA
ES
RU
UA

![Appalaches[Aconcagua]](../../img/logs/null.jpg)








