![]() cezar | ![]() Adriatika | ![]() Balkanar | ![]() FC_Otelul_Galati |
![]() РумуніяЛіга: Вища Днів у грі: 4459 На рахунку команди: 5 997 433 743 $ |
Досвід команди: 377.763/500
Кількість гравців: 17Витрати на зарплату всім гравцям: 157 032 000 $ Стадіон: Stadionul O?elul, Gala?i 250 тис. місць |
|
|
футболісти |
|||||||||
| нац | No. | ім'я | амплуа | позиція | досвід | голи | зарплата $ | матчі | |
| склад: 11 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
99 | Cristian Branet | GK | GK | 33.200 | 0 | 15 216 700 | 319 | |
| захисники D | |||||||||
![]() |
Sorin Cucu | CB | CB | 17.339 | 0 | 6 726 600 | 552 | ||
![]() |
Mihai Dumitru | RB | RB | 17.605 | 0 | 7 417 200 | 633 | ||
![]() |
111 | Sergiu Muth | LB | LB | 17.955 | 0 | 7 498 700 | 591 | |
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
8 | Razvan Iulian Ochirosii | LCM | LCM | 28.260 | 67 | 10 835 200 | 582 | |
![]() |
Cristian Bardu |
RWM | RWM | 17.755 | 56 | 7 500 900 | 620 | ||
![]() |
7 | Silviu Ilie | LWM | LWM | 22.544 | 31 | 9 107 600 | 362 | |
![]() |
Marius Cocarla |
AM | AM | 28.320 | 86 | 12 370 700 | 438 | ||
| нападники FC | |||||||||
![]() |
9 | Yari Otto |
ST | ST | 21.771 | 432 | 6 918 500 | 387 | |
![]() |
2 | Madalin Virgil Tandara | RCF | RCF | 30.740 | 350 | 11 911 900 | 463 | |
![]() |
33 | Denis Alibec | LCF | LCF | 30.170 | 279 | 12 304 800 | 373 | |
| запас: 6 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
21 | Florian Prunea |
GK | 24.905 | 0 | 11 415 200 | 233 | ||
| захисники D | |||||||||
![]() |
V Lupu |
RCB | 17.825 | 0 | 7 547 100 | 408 | |||
![]() |
Sebastian Agache |
LCB | 22.814 | 0 | 9 547 800 | 308 | |||
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
1 | Alin Cotan |
RCM | 16.540 | 30 | 7 357 900 | 150 | ||
![]() |
23 | Gabriel Viglianti |
LWM | 15.280 | 8 | 6 880 600 | 79 | ||
![]() |
Vasilije Djuric |
AM | 14.740 | 38 | 6 474 600 | 83 | |||
| всього: | 17 / 25 | 377.763 | 157 032 000 | ||||||
Параметри основного складу команди |
||
| напад | захист | |
| лівий фланг | 63.059 | 61.565 |
| центр | 62.03 | 58.383 |
| правий фланг | 51.502 | 48.813 |
| Сила складу: 345.354
тренер Dave Parnaby (5 lvl) Офіційні матчі: вигр./прогр. 1.1184 ігри: 3410 Товариські матчі: вигр./прогр. 0.7224 ігри: 9209 Кількість виграних приватних ліг: 18 | ||
























































Лікарі і фани |
|||||
| Країна | баз фанів | фани | лікарі | ||
![]() |
Румунія | 1 | 18 236 | ||
| всього | 1 | 18 236 | 1 | ||
EN
IT
ARA
ES
RU
UA



![FC_Otelul_Galati[cezar]](../../img/logs/138464.gif)


