![]() germur | ![]() ![]() FK_Dukla_Praha | ![]() ![]() BSC_Young_Boys | ![]() ![]() Udinese_Calcio |
![]() ЧехіяЛіга: Вища Днів у грі: 6433 На рахунку команди: 203 988 644 567 $ |
Досвід команди: 1638.375/1500
Кількість гравців: 25Витрати на зарплату всім гравцям: 747 450 300 $ Стадіон: 250 тис. місць |
|
|
футболісти |
|||||||||
| нац | No. | ім'я | амплуа | позиція | досвід | голи | зарплата $ | матчі | |
| склад: 11 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
99 | Yassine Bounou |
GK | GK | 65.535 | 0 | 30 747 200 | 407 | |
| захисники D | |||||||||
![]() |
Stepan Chaloupek | RCB | RCB | 65.535 | 0 | 27 135 700 | 756 | ||
![]() |
3 | Giuseppe Pezzella |
LCB | LCB | 65.535 | 0 | 26 847 400 | 1072 | |
![]() |
Paulo Diaz | CB | CB | 65.535 | 0 | 31 095 400 | 666 | ||
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
1 | Remo Freuler | RWM | RWM | 65.535 | 105 | 32 642 300 | 659 | |
![]() |
8 | Harry Winks |
LWM | LWM | 65.535 | 38 | 28 241 100 | 263 | |
![]() |
8 | Dal Varesanovic |
AM | AM | 65.535 | 352 | 28 759 700 | 1033 | |
| нападники FC | |||||||||
![]() |
Anastasios Douvikas |
ST | ST | 65.535 | 798 | 30 904 800 | 817 | ||
![]() |
5 | Neal Maupay |
LWF | LWF | 65.535 | 687 | 32 899 400 | 730 | |
![]() |
4 | David Strelec | RCF | RCF | 65.535 | 292 | 29 670 700 | 442 | |
![]() |
255 | Moussa Djenepo | LCF | LCF | 65.535 | 1087 | 27 868 800 | 1069 | |
| запас: 14 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
Jeremias Ledesma | GK | 65.535 | 0 | 27 905 300 | 915 | |||
![]() |
255 | Sergio Rochet | GK | 65.535 | 0 | 26 168 200 | 371 | ||
| захисники D | |||||||||
![]() |
14 | Aymeric Laporte |
RCB | 65.535 | 0 | 31 035 600 | 415 | ||
![]() |
Joel Ordonez | LCB | 65.535 | 0 | 30 505 200 | 378 | |||
![]() |
Eddie Segura | CB | 65.535 | 0 | 30 348 900 | 26 | |||
![]() |
26 | Murilo Cerqueira |
CB | 65.535 | 0 | 34 996 300 | 361 | ||
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
20 | Amir Hadziahmetovic | RCM | 65.535 | 92 | 26 777 700 | 321 | ||
![]() |
7 | Michal Sadilek | LCM | 65.535 | 2 | 30 939 800 | 44 | ||
![]() |
1 | Peer Koopmeiners | CM | 65.535 | 104 | 28 437 500 | 724 | ||
![]() |
Pavel Sulc | AM | 65.535 | 47 | 32 050 400 | 0 | |||
![]() |
10 | Immanuel Pherai | AM | 65.535 | 69 | 31 832 500 | 68 | ||
| нападники FC | |||||||||
![]() |
10 | Peio Huestamendia | ST | 65.535 | 36 | 33 587 600 | 0 | ||
![]() |
47 | Jachym Sip |
LWF | 65.535 | 656 | 29 812 500 | 619 | ||
![]() |
11 | Marko Arnautovic | LCF | 65.535 | 681 | 26 240 300 | 810 | ||
| всього: | 25 / 25 | 1638.375 | 747 450 300 | ||||||
Параметри основного складу команди |
||
| напад | захист | |
| лівий фланг | 212.987 | 113.593 |
| центр | 141.991 | 227.186 |
| правий фланг | 127.792 | 113.593 |
| Сила складу: 937.145
тренер Markus Babbel (5 lvl) Офіційні матчі: вигр./прогр. 3.2333 ігри: 7087 Товариські матчі: вигр./прогр. 1.9155 ігри: 41329 Кількість виграних приватних ліг: 8 | ||






































































































































































































Лікарі і фани |
|||||
| Країна | баз фанів | фани | лікарі | ||
![]() |
Чехія | 5950 | 297 510 899 | ||
![]() |
Фінляндія | 470 | 23 433 094 | ||
![]() |
Словаччина | 5 | 3 921 | ||
![]() |
Швейцарія | 5 | 7 453 | ||
| всього | 6430 | 320 955 367 | 1 | ||
EN
IT
ARA
ES
RU
UA






![FK_Dukla_Praha[germur]](../../img/logs/29934.png)
















