![]() shengen | ![]() Franc | ![]() Germanik | ![]() Flander-Wallon |
![]() БельгіяЛіга: Вища Днів у грі: 1266 останній візит 4 днів тому На рахунку команди: 726 196 845 $ |
Досвід команди: 395.277/500
Кількість гравців: 25Витрати на зарплату всім гравцям: 181 040 500 $ Стадіон: Belgika 250 тис. місць |
|
|
футболісти |
|||||||||
| нац | No. | ім'я | амплуа | позиція | досвід | голи | зарплата $ | матчі | |
| склад: 11 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
5 | Christian Piot | GK | GK | 14.125 | 0 | 6 571 200 | 252 | |
| захисники D | |||||||||
![]() |
50 | Stephane Demol | CB | CB | 13.940 | 0 | 6 278 000 | 229 | |
![]() |
99 | Philippe Leonard | RB | RB | 17.505 | 0 | 8 149 100 | 180 | |
![]() |
111 | Bertrand Crasson | LB | LB | 24.325 | 0 | 11 332 300 | 35 | |
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
99 | Marc Emmers | RWM | RWM | 23.560 | 0 | 10 900 100 | 21 | |
![]() |
14 | Johan Walem | LWM | LWM | 16.960 | 0 | 7 778 000 | 4 | |
![]() |
Denni Boffin | DM | DM | 24.350 | 2 | 11 289 800 | 46 | ||
![]() |
Yves Vanderhaeghe | AM | AM | 13.150 | 4 | 5 522 300 | 38 | ||
| нападники FC | |||||||||
![]() |
Emile Mpenza |
ST | ST | 24.420 | 38 | 11 213 100 | 64 | ||
![]() |
10 | Luigi Pieroni | LWF | LWF | 23.115 | 20 | 10 701 000 | 55 | |
![]() |
10 | Odilon Polleunis | LCF | LCF | 11.092 | 45 | 5 005 900 | 111 | |
| запас: 14 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
Stijn Stijnen | GK | 10.110 | 0 | 4 542 000 | 21 | |||
| захисники D | |||||||||
![]() |
7 | Hugo Broos | LCB | 10.395 | 0 | 4 716 500 | 13 | ||
![]() |
98 | Michel de Wolf | LCB | 23.445 | 0 | 10 851 400 | 14 | ||
![]() |
Vital Borkelmans | CB | 10.135 | 0 | 4 543 500 | 0 | |||
![]() |
Anthony Vanden Borre | CB | 24.680 | 0 | 11 564 700 | 55 | |||
![]() |
3 | Dirk Medved | RB | 10.605 | 0 | 4 807 500 | 4 | ||
![]() |
7 | Glen De Boeck | RB | 24.140 | 0 | 11 211 400 | 14 | ||
![]() |
Rudi Smidts | LB | 10.365 | 0 | 4 698 500 | 13 | |||
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
Raymond Mommens | RWM | 13.005 | 0 | 5 931 500 | 13 | |||
![]() |
77 | Leon Semmeling | DM | 10.380 | 0 | 4 709 000 | 13 | ||
![]() |
22 | Walter Baseggio | AM | 10.135 | 0 | 4 540 500 | 0 | ||
| нападники FC | |||||||||
![]() |
25 | Luc Nilis | LWF | 10.410 | 3 | 4 712 600 | 13 | ||
![]() |
77 | Emil Mpenza | RCF | 10.465 | 4 | 4 735 300 | 13 | ||
![]() |
10 | Gilles De Bilde | LCF | 10.465 | 4 | 4 735 300 | 13 | ||
| всього: | 25 / 25 | 395.277 | 181 040 500 | ||||||
Параметри основного складу команди |
||
| напад | захист | |
| лівий фланг | 55.492 | 48.766 |
| центр | 53.694 | 51.044 |
| правий фланг | 15.314 | 44.19 |
| Сила складу: 268.502
тренер Mickey Hamill (5 lvl) Офіційні матчі: вигр./прогр. 0.3184 ігри: 272 Товариські матчі: вигр./прогр. 0.9456 ігри: 827 Кількість виграних приватних ліг: 3 | ||
Лікарі і фани |
|||||
| Країна | баз фанів | фани | лікарі | ||
![]() |
Бельгія | 1 | 2 001 | ||
| всього | 1 | 2 001 | 1 | ||
EN
IT
ARA
ES
RU
UA



![Flander-Wallon[shengen]](../../img/logs/175051.jpg)