![]() Pink1959 | ![]() Pink2020 | ![]() Pink2021 | ![]() Pink2022 |
![]() УельсЛіга: Вища Днів у грі: 1712 На рахунку команди: 15 540 615 286 $ |
Досвід команди: 641.02/750
Кількість гравців: 24Витрати на зарплату всім гравцям: 284 960 700 $ Стадіон: 250 тис. місць |
|
|
футболісти |
|||||||||
| нац | No. | ім'я | амплуа | позиція | досвід | голи | зарплата $ | матчі | |
| склад: 11 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
1 | Bruno Martini | GK | GK | 44.937 | 0 | 21 779 200 | 115 | |
| захисники D | |||||||||
![]() |
32 | Jeremie Brechet |
CB | CB | 34.654 | 0 | 16 056 300 | 567 | |
![]() |
5 | Gerard Janvion | RB | RB | 41.085 | 0 | 18 587 500 | 978 | |
![]() |
2 | William Ayache |
LB | LB | 37.425 | 0 | 17 297 300 | 577 | |
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
8 | Jose Toure | RWM | RWM | 31.109 | 13 | 14 517 800 | 217 | |
![]() |
16 | Gaizka Larrazabal |
LWM | LWM | 33.975 | 211 | 14 217 200 | 941 | |
![]() |
15 | Filip Bradaric | DM | DM | 26.606 | 728 | 8 202 600 | 378 | |
![]() |
7 | Jean Marc Ferreri |
AM | AM | 37.165 | 74 | 17 147 600 | 311 | |
| нападники FC | |||||||||
![]() |
9 | Patris Loko | ST | ST | 50.800 | 911 | 19 081 700 | 881 | |
![]() |
24 | Ivan Saenko | RWF | RWF | 42.766 | 234 | 19 602 000 | 430 | |
![]() |
35 | Kevin Monnet-Paquet |
LWF | LWF | 39.125 | 348 | 16 134 100 | 504 | |
| запас: 13 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
111 | Sangram Mukherjee |
GK | 18.069 | 0 | 8 457 000 | 39 | ||
| захисники D | |||||||||
![]() |
6 | Sergey Ignashevich |
RCB | 24.015 | 0 | 11 365 200 | 48 | ||
![]() |
23 | Ulrik Jenssen |
LCB | 16.231 | 0 | 7 279 900 | 50 | ||
![]() |
25 | Mutah Suresh |
CB | 14.966 | 0 | 6 928 800 | 40 | ||
![]() |
35 | Fabio Cardoso |
RB | 19.553 | 0 | 9 259 800 | 19 | ||
![]() |
4 | Ziad El Sheiwi |
LB | 17.501 | 0 | 8 178 300 | 43 | ||
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
6 | Mark Van Bommel |
RWM | 13.931 | 0 | 6 290 200 | 9 | ||
![]() |
6 | Vincent Guerin |
LWM | 14.905 | 0 | 6 978 000 | 0 | ||
![]() |
77 | Nick Barmby |
LWM | 14.670 | 1 | 6 876 400 | 98 | ||
![]() |
17 | Francesco Di Jorio |
DM | 13.488 | 1 | 6 200 200 | 135 | ||
![]() |
33 | Nathan Epaillard |
DM | 23.328 | 46 | 10 300 400 | 603 | ||
| нападники FC | |||||||||
![]() |
11 | Jorge de Frutos |
RWF | 19.233 | 16 | 8 967 200 | 54 | ||
![]() |
15 | Nolan Roux |
LWF | 11.483 | 0 | 5 256 000 | 39 | ||
| всього: | 24 / 25 | 641.02 | 284 960 700 | ||||||
Параметри основного складу команди |
||
| напад | захист | |
| лівий фланг | 72.945 | 90.208 |
| центр | 109.778 | 103.685 |
| правий фланг | 75.815 | 93.103 |
| Сила складу: 545.536
тренер Guy Roux (5 lvl) Офіційні матчі: вигр./прогр. 2.1362 ігри: 1467 Товариські матчі: вигр./прогр. 1.7173 ігри: 2404 Кількість виграних приватних ліг: 23 | ||
















































Лікарі і фани |
|||||
| Країна | баз фанів | фани | лікарі | ||
![]() |
Аргентина | 0 | 36 | ||
![]() |
Вірменія | 0 | 95 | ||
![]() |
Австралія | 0 | 123 | ||
![]() |
Австрія | 0 | 111 | ||
![]() |
Білорусь | 5 | 0 | ||
![]() |
Бельгія | 0 | 194 | ||
![]() |
Болгарія | 5 | 7 | ||
![]() |
Камерун | 0 | 361 | ||
![]() |
Колумбія | 0 | 45 | ||
![]() |
Чехія | 0 | 228 | ||
![]() |
Данія | 5 | 207 | ||
![]() |
Англія | 0 | 157 | ||
![]() |
Естонія | 5 | 115 | ||
![]() |
Франція | 1 | 26 123 | ||
![]() |
Німеччина | 5 | 93 | ||
![]() |
Ірландія | 5 | 342 | ||
![]() |
Італія | 5 | 1 051 | ||
![]() |
Казахстан | 0 | 84 | ||
![]() |
Мексика | 0 | 139 | ||
![]() |
Молдова | 0 | 25 | ||
![]() |
Нідерланди | 0 | 308 | ||
![]() |
Польща | 5 | 59 | ||
![]() |
Португалія | 0 | 169 | ||
![]() |
Росія | 5 | 117 | ||
![]() |
Шотландія | 0 | 82 | ||
![]() |
Сербія | 10 | 1 624 | ||
![]() |
Словаччина | 0 | 56 | ||
![]() |
Словенія | 5 | 0 | ||
![]() |
Південна Африка | 0 | 230 | ||
![]() |
Іспанія | 5 | 933 | ||
![]() |
Швейцарія | 0 | 91 | ||
![]() |
Україна | 5 | 795 | ||
![]() |
Уельс | 25 | 423 195 | ||
| всього | 96 | 457 195 | 1 | ||
EN
IT
ARA
ES
RU
UA



![Pink2021[Pink1959]](../../img/logs/171889.jpg)






























