![]() Peugeot | ![]() 408 | ![]() RCZ | ![]() 508 |
![]() ІталіяЛіга: Перша B Днів у грі: 560 останній візит 4 днів тому На рахунку команди: 2 702 532 499 $ |
Досвід команди: 330.51/500
Кількість гравців: 22Витрати на зарплату всім гравцям: 168 979 600 $ Стадіон: none 250 тис. місць |
|
|
футболісти |
|||||||||
| нац | No. | ім'я | амплуа | позиція | досвід | голи | зарплата $ | матчі | |
| склад: 11 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
Samuele Perisan | GK | GK | 7.365 | 0 | 4 533 100 | 356 | ||
| захисники D | |||||||||
![]() |
Ramos Emerson | RCB | RCB | 7.355 | 0 | 4 533 100 | 357 | ||
![]() |
Francesco Pisano | LCB | LCB | 7.605 | 0 | 4 523 900 | 302 | ||
![]() |
Giuseppe Cuomo | RB | RB | 7.375 | 0 | 4 533 100 | 355 | ||
![]() |
Laurens Serpe | LB | LB | 7.375 | 0 | 4 533 100 | 355 | ||
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
Domen Crnigoj | RWM | RWM | 7.290 | 5 | 4 522 400 | 355 | ||
![]() |
Luca Bertoldi | LWM | LWM | 7.260 | 3 | 4 522 000 | 356 | ||
![]() |
Davide Di Quinzio | CM | CM | 7.240 | 2 | 4 521 800 | 357 | ||
| нападники FC | |||||||||
![]() |
Luigi Canotto | ST | ST | 7.480 | 36 | 4 528 600 | 355 | ||
![]() |
Emanuele Cicerelli | LWF | LCF | 7.410 | 29 | 4 527 200 | 355 | ||
![]() |
D Peralta | RCF | RCF | 7.270 | 17 | 4 524 800 | 357 | ||
| запас: 11 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
Antonio Donnarumma | GK | 22.825 | 0 | 10 906 500 | 0 | |||
| захисники D | |||||||||
![]() |
Giammarco Ferrari | RCB | 22.750 | 0 | 10 869 000 | 0 | |||
![]() |
Lorenzo Tonelli | CB | 22.750 | 0 | 10 869 000 | 0 | |||
![]() |
Dario Dainelli | CB | 22.795 | 0 | 10 891 500 | 0 | |||
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
Daniele Conti | RCM | 22.825 | 0 | 10 906 500 | 0 | |||
![]() |
Filippo Melegoni | RCM | 22.780 | 0 | 10 884 000 | 0 | |||
![]() |
Michel Paramatti | LCM | 22.630 | 0 | 10 809 000 | 0 | |||
![]() |
Daniele Mannini | LWM | 22.795 | 0 | 10 891 500 | 0 | |||
| нападники FC | |||||||||
![]() |
Massimo Maccarone | ST | 22.735 | 0 | 10 861 500 | 0 | |||
![]() |
Pablo Osvaldo | LWF | 21.985 | 0 | 10 486 500 | 0 | |||
![]() |
Nicola Sansone | RCF | 22.615 | 0 | 10 801 500 | 0 | |||
| всього: | 22 / 25 | 330.51 | 168 979 600 | ||||||
Параметри основного складу команди |
||
| напад | захист | |
| лівий фланг | 13.388 | 22.44 |
| центр | 14.43 | 17.62 |
| правий фланг | 14.189 | 22.297 |
| Сила складу: 104.366
тренер Jose Antonio Roca (5 lvl) Офіційні матчі: вигр./прогр. 0.0417 ігри: 297 Товариські матчі: вигр./прогр. 0.1133 ігри: 185 Кількість виграних приватних ліг: 1 | ||
Лікарі і фани |
|||||
| Країна | баз фанів | фани | лікарі | ||
![]() |
Італія | 1 | 179 | ||
| всього | 1 | 179 | 1 | ||
EN
IT
ARA
ES
RU
UA



![RCZ[Peugeot]](../../img/logs/177457.png)

