![]() Niketas | ![]() La_Furia_Roja | ![]() ![]() SantosFutebolClube | ![]() FK_Odesa |
![]() ЧиліЛіга: Вища Днів у грі: 5829 останній візит 1 днів тому На рахунку команди: 71 286 889 966 $ |
Досвід команди: 625.163/750
Кількість гравців: 24Витрати на зарплату всім гравцям: 224 670 500 $ Стадіон: 250 тис. місць |
|
|
футболісти |
|||||||||
| нац | No. | ім'я | амплуа | позиція | досвід | голи | зарплата $ | матчі | |
| склад: 11 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
1 | Lennart Grill |
GK | GK | 1.890 | 0 | 446 800 | 945 | |
| захисники D | |||||||||
![]() |
21 | David Kinsombi |
RCB | RCB | 3.580 | 0 | 334 500 | 464 | |
![]() |
3 | Andreu Fontas |
LCB | LCB | 6.775 | 0 | 4 756 500 | 962 | |
![]() |
16 | Xavier Quintilla | LCB | DM | 3.070 | 0 | 446 500 | 617 | |
![]() |
15 | Alex Moreno | CB | CB | 3.290 | 0 | 349 200 | 540 | |
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
Daniel Markl | RCM | RCM | 5.240 | 26 | 1 640 900 | 552 | ||
![]() |
Lisandro Semedo | LCM | LCM | 1.550 | 57 | 594 400 | 988 | ||
![]() |
Louis Schaub |
CM | CM | 3.175 | 16 | 352 400 | 552 | ||
![]() |
Francisco Figueroa |
AM | AM | 2.785 | 73 | 378 900 | 720 | ||
| нападники FC | |||||||||
![]() |
Carlos Fernandez Luna |
ST | ST | 2.150 | 105 | 232 700 | 503 | ||
![]() |
Francois Kamano | RCF | RCF | 2.595 | 106 | 360 800 | 489 | ||
| запас: 13 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
25 | Jordi Masip |
GK | 53.232 | 0 | 21 831 000 | 2 | ||
| захисники D | |||||||||
![]() |
29 | Jaka Bijol |
RCB | 44.050 | 0 | 15 628 500 | 0 | ||
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
2 | Luis Alberto Sequiera | LCM | 25.165 | 0 | 9 058 500 | 0 | ||
![]() |
Konstantinos Chatzidibas |
RWM | 28.925 | 1 | 10 197 300 | 0 | |||
![]() |
18 | Conor McGrandles | LWM | 50.010 | 0 | 18 026 400 | 0 | ||
![]() |
11 | Nestor Calderon | DM | 62.289 | 38 | 23 000 300 | 216 | ||
![]() |
21 | Kaptoum | DM | 43.040 | 2 | 15 268 400 | 0 | ||
![]() |
54 | Christoph Klarer | AM | 27.235 | 0 | 9 675 000 | 0 | ||
![]() |
99 | Ritsu Doan | AM | 47.195 | 7 | 16 921 300 | 1 | ||
| нападники FC | |||||||||
![]() |
Yuri Mamute | LWF | 50.637 | 30 | 18 204 900 | 24 | |||
![]() |
Filkov Nikita |
RCF | 65.535 | 259 | 24 314 300 | 251 | |||
![]() |
9 | Raul Alonso Jimenez | RCF | 47.335 | 39 | 16 880 400 | 4 | ||
![]() |
14 | Alassane Plea |
LCF | 44.415 | 3 | 15 770 600 | 1 | ||
| всього: | 24 / 25 | 625.163 | 224 670 500 | ||||||
Параметри основного складу команди |
||
| напад | захист | |
| лівий фланг | 0.503 | 5.726 |
| центр | 10.276 | 18.899 |
| правий фланг | 5.076 | 4.849 |
| Сила складу: 45.331
тренер Gerardo Martino (5 lvl) Офіційні матчі: вигр./прогр. 0.8714 ігри: 6190 Товариські матчі: вигр./прогр. 0.6194 ігри: 11175 Кількість виграних приватних ліг: 2 | ||






























































Лікарі і фани |
|||||
| Країна | баз фанів | фани | лікарі | ||
![]() |
Австралія | 1 | 8 428 | ||
![]() |
Бразилія | 1 | 1 473 | ||
![]() |
Чилі | 16 | 338 606 | ||
![]() |
Англія | 1 | 2 870 | ||
![]() |
Південна Африка | 20 | 915 316 | ||
| всього | 39 | 1 266 693 | 1 | ||
EN
IT
ARA
ES
RU
UA




![SantosFutebolClube[Niketas]](../../img/logs/84874.png)















