![]() lach | ![]() ![]() Gornik_Zabrze | ![]() Guadalajara | ![]() Zilina |
![]() СловаччинаЛіга: Вища Днів у грі: 1309 На рахунку команди: 2 866 121 358 $ |
Досвід команди: 635.815/750
Кількість гравців: 25Витрати на зарплату всім гравцям: 224 915 400 $ Стадіон: 250 тис. місць |
|
|
футболісти |
|||||||||
| нац | No. | ім'я | амплуа | позиція | досвід | голи | зарплата $ | матчі | |
| склад: 11 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
10 | Kevin Trapp | GK | GK | 12.460 | 0 | 4 937 900 | 652 | |
| захисники D | |||||||||
![]() |
10 | Hannu Tihinen |
RCB | RCB | 12.855 | 0 | 4 960 100 | 703 | |
![]() |
10 | Klaus Augenthaler | LCB | LCB | 13.450 | 0 | 5 515 500 | 30 | |
![]() |
10 | Andreas Ibertsberger |
CB | CB | 16.080 | 0 | 6 413 000 | 577 | |
![]() |
10 | Serge Aurier |
RB | RB | 15.290 | 0 | 5 763 500 | 577 | |
![]() |
10 | Carlos Marchena |
LB | LB | 14.165 | 0 | 5 084 200 | 829 | |
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
10 | Mustapha Hadji | RCM | RCM | 11.840 | 47 | 4 722 400 | 342 | |
![]() |
10 | Timur Kapadze | LCM | LCM | 11.880 | 52 | 4 727 900 | 342 | |
![]() |
10 | Michail Antonio | DM | DM | 16.110 | 35 | 6 355 000 | 577 | |
![]() |
10 | Mirko Votava |
CM | CM | 17.875 | 52 | 6 824 900 | 577 | |
| нападники FC | |||||||||
![]() |
10 | Cliff Jones | ST | ST | 3.000 | 0 | 80 000 | 0 | |
| запас: 14 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
Lucas Hradecky |
GK | 21.220 | 0 | 7 866 000 | 0 | |||
![]() |
100 | Angelo Peruzzi |
GK | 36.085 | 0 | 12 562 500 | 0 | ||
| захисники D | |||||||||
![]() |
100 | Angelo Anquilletti |
CB | 36.280 | 0 | 12 699 000 | 0 | ||
![]() |
100 | Roberto Rosato |
CB | 35.890 | 0 | 12 463 500 | 0 | ||
![]() |
100 | Moreno Torricelli |
CB | 36.085 | 0 | 12 559 500 | 0 | ||
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
100 | Angelo Palombo |
AM | 39.835 | 0 | 14 422 500 | 0 | ||
![]() |
100 | Giancarlo Marocchi |
AM | 36.070 | 0 | 12 553 500 | 0 | ||
![]() |
103 | Dzhanluidzhi Lentini |
AM | 36.280 | 0 | 12 699 000 | 0 | ||
| нападники FC | |||||||||
![]() |
100 | Jose Altafini |
ST | 36.070 | 0 | 12 553 500 | 0 | ||
![]() |
100 | Pierluigi Casiraghi |
ST | 41.060 | 243 | 13 032 400 | 78 | ||
![]() |
100 | Roberto Boninsegna |
ST | 36.070 | 0 | 12 553 500 | 0 | ||
![]() |
100 | Giovanni Ferrari |
ST | 36.055 | 0 | 12 552 000 | 0 | ||
![]() |
100 | Silvio Piola |
ST | 36.070 | 0 | 12 553 500 | 0 | ||
![]() |
101 | Di Chiara |
ST | 27.740 | 277 | 8 460 600 | 228 | ||
| всього: | 25 / 25 | 635.815 | 224 915 400 | ||||||
Параметри основного складу команди |
||
| напад | захист | |
| лівий фланг | 3.861 | 36.416 |
| центр | 30.208 | 76.69 |
| правий фланг | 3.848 | 37.479 |
| Сила складу: 188.505
тренер Ubaldo Fillol (5 lvl) Офіційні матчі: вигр./прогр. 1.8147 ігри: 725 Товариські матчі: вигр./прогр. 1.3757 ігри: 8820 Кількість виграних приватних ліг: 90 | ||























Лікарі і фани |
|||||
| Країна | баз фанів | фани | лікарі | ||
![]() |
Естонія | 1 | 36 226 | ||
| всього | 1 | 36 226 | 1 | ||
EN
IT
ARA
ES
RU
UA




![Zilina[lach]](../../img/logs/174731.png)








