![]() nikon | ![]() ![]() pharaohs | ![]() suisse | ![]() santos |
![]() ШвейцаріяЛіга: Вища Днів у грі: 2367 На рахунку команди: 77 641 783 589 $ |
Досвід команди: 997.67/1050
Кількість гравців: 25Витрати на зарплату всім гравцям: 384 770 300 $ Стадіон: none 250 тис. місць |
|
|
футболісти |
|||||||||
| нац | No. | ім'я | амплуа | позиція | досвід | голи | зарплата $ | матчі | |
| склад: 11 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
209 | Marco Pascolo | GK | GK | 55.895 | 0 | 23 741 200 | 77 | |
| захисники D | |||||||||
![]() |
209 | Marc Hottiger |
CB | CB | 65.535 | 0 | 22 212 200 | 1158 | |
![]() |
209 | Marcel Koller | RB | RB | 65.535 | 0 | 22 907 700 | 86 | |
![]() |
209 | Alain Geiger |
LB | LB | 65.535 | 0 | 23 769 200 | 86 | |
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
209 | Johann Vogel | RCM | RCM | 59.255 | 12 | 25 379 000 | 86 | |
![]() |
209 | Jakob Kuhn | LCM | LCM | 59.415 | 16 | 25 548 000 | 86 | |
![]() |
209 | David Degen | AM | AM | 59.775 | 28 | 25 752 000 | 86 | |
| нападники FC | |||||||||
![]() |
209 | Robert Ballaman |
ST | ST | 65.535 | 97 | 12 416 200 | 86 | |
![]() |
209 | Marco Streller | LWF | LWF | 54.925 | 65 | 20 339 100 | 86 | |
![]() |
209 | Mario Gavranovic |
RCF | RCF | 65.535 | 76 | 31 840 700 | 73 | |
![]() |
209 | Christophe Bonvin | LCF | LCF | 55.645 | 65 | 25 789 500 | 86 | |
| запас: 14 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
9 | Diego Benaglio |
GK | 51.105 | 0 | 24 074 900 | 102 | ||
| захисники D | |||||||||
![]() |
9 | Johan Djourou |
RCB | 14.790 | 0 | 5 996 400 | 195 | ||
![]() |
9 | Stephane Henchoz |
LCB | 20.020 | 0 | 7 548 200 | 519 | ||
![]() |
9 | Philippe Senderos |
CB | 22.220 | 0 | 8 063 400 | 549 | ||
![]() |
209 | Philipp Degen |
CB | 48.105 | 0 | 17 248 400 | 22 | ||
![]() |
209 | Christoph Spycher |
CB | 18.010 | 0 | 6 909 000 | 0 | ||
![]() |
209 | Ramon Vega |
RB | 18.025 | 0 | 6 913 500 | 0 | ||
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
9 | Sebastien Fournier |
RCM | 11.565 | 10 | 4 895 600 | 93 | ||
![]() |
9 | Ciriaco Sforza |
LCM | 15.735 | 39 | 6 162 800 | 431 | ||
![]() |
9 | Johann Lonfat |
CM | 11.505 | 4 | 4 894 400 | 93 | ||
![]() |
9 | Alain Sutter |
AM | 20.925 | 111 | 7 528 000 | 481 | ||
| нападники FC | |||||||||
![]() |
9 | Fritz Kuenzli |
ST | 38.925 | 112 | 13 494 200 | 82 | ||
![]() |
9 | Josip Drmic |
RCF | 18.865 | 500 | 5 745 200 | 976 | ||
![]() |
9 | Kubilay Turkyilmaz |
LCF | 15.290 | 200 | 5 601 500 | 481 | ||
| всього: | 25 / 25 | 997.67 | 384 770 300 | ||||||
Параметри основного складу команди |
||
| напад | захист | |
| лівий фланг | 163.049 | 128.725 |
| центр | 175.567 | 173.885 |
| правий фланг | 104.452 | 128.673 |
| Сила складу: 874.355
тренер George Stephenson (5 lvl) Офіційні матчі: вигр./прогр. 1.6572 ігри: 1373 Товариські матчі: вигр./прогр. 1.9511 ігри: 2205 Кількість виграних приватних ліг: 10 | ||





























Лікарі і фани |
|||||
| Країна | баз фанів | фани | лікарі | ||
![]() |
Швейцарія | 1 | 36 544 | ||
| всього | 1 | 36 544 | 1 | ||
EN
IT
ARA
ES
RU
UA




![suisse[nikon]](../../img/logs/158841.jpg)