![]() FootballManager | ![]() FootballTeam1 | ![]() FootballTeam2 | ![]() FootballTeam3 |
![]() АнгліяЛіга: Перша A Днів у грі: 1740 останній візит 4 днів тому На рахунку команди: 2 169 942 429 $ |
Досвід команди: 304.097/500
Кількість гравців: 25Витрати на зарплату всім гравцям: 140 545 500 $ Стадіон: none 250 тис. місць |
|
|
футболісти |
|||||||||
| нац | No. | ім'я | амплуа | позиція | досвід | голи | зарплата $ | матчі | |
| склад: 11 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
11 | Andrew Fisher | GK | GK | 1.330 | 0 | 239 700 | 477 | |
| захисники D | |||||||||
![]() |
12 | Alex Lacey | RCB | RCB | 1.330 | 0 | 239 700 | 477 | |
![]() |
13 | Alex Malins | LCB | LCB | 1.330 | 0 | 239 700 | 477 | |
![]() |
14 | Andrew Kellett | CB | CB | 1.330 | 0 | 239 700 | 477 | |
![]() |
15 | Andrew David Wright | RB | RB | 1.330 | 0 | 239 700 | 477 | |
![]() |
16 | Adetayo Edun | LB | LB | 1.330 | 0 | 239 700 | 477 | |
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
17 | Adam May | RWM | RWM | 1.164 | 2 | 222 400 | 477 | |
![]() |
18 | Alfie Wren | LWM | LWM | 1.176 | 4 | 222 700 | 477 | |
![]() |
19 | Ben Sayer | CM | CM | 1.154 | 1 | 222 200 | 477 | |
![]() |
20 | Mike Huckett | AM | AM | 1.176 | 4 | 222 700 | 477 | |
| нападники FC | |||||||||
![]() |
21 | Andy Ritchie | ST | ST | 1.237 | 30 | 227 800 | 477 | |
| запас: 14 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
1 | James Shea | GK | 19.675 | 0 | 9 331 500 | 0 | ||
| захисники D | |||||||||
![]() |
1 | Daniel Ayala | RCB | 22.645 | 0 | 10 810 500 | 0 | ||
![]() |
1 | Stepan Lysenko | LCB | 19.675 | 0 | 9 331 500 | 0 | ||
![]() |
1 | Helio Neto | LCB | 21.790 | 0 | 10 386 000 | 0 | ||
![]() |
1 | Brayan Ceballos | CB | 20.470 | 0 | 9 729 000 | 0 | ||
![]() |
1 | Anton Ferdinand | CB | 23.635 | 0 | 11 302 500 | 0 | ||
![]() |
1 | Ryan Fredericks | RB | 22.645 | 0 | 10 810 500 | 0 | ||
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
1 | Joe Allen | RCM | 22.570 | 0 | 10 773 000 | 0 | ||
![]() |
1 | Marvelous Nakamba | DM | 22.570 | 0 | 10 773 000 | 0 | ||
![]() |
1 | Andriy Homin | DM | 19.690 | 0 | 9 339 000 | 0 | ||
![]() |
1 | Maksym Tlumak | DM | 19.675 | 0 | 9 331 500 | 0 | ||
![]() |
1 | Vadym Panasyuk | CM | 19.675 | 0 | 9 331 500 | 0 | ||
| нападники FC | |||||||||
![]() |
1 | Maicon Marques Bitencourt | ST | 19.435 | 0 | 9 216 000 | 0 | ||
![]() |
1 | Emmanuel Iyoha | LCF | 16.060 | 0 | 7 524 000 | 0 | ||
| всього: | 25 / 25 | 304.097 | 140 545 500 | ||||||
Параметри основного складу команди |
||
| напад | захист | |
| лівий фланг | 0.764 | 3.933 |
| центр | 3.376 | 5.293 |
| правий фланг | 0.756 | 3.926 |
| Сила складу: 18.051
тренер Davie Shaw (5 lvl) Офіційні матчі: вигр./прогр. 0.2341 ігри: 1533 Товариські матчі: вигр./прогр. 0.5376 ігри: 179 Кількість виграних приватних ліг: 3 | ||
Лікарі і фани |
|||||
| Країна | баз фанів | фани | лікарі | ||
![]() |
Англія | 2 | 776 | ||
| всього | 2 | 776 | 1 | ||
EN
IT
ARA
ES
RU
UA



![FootballTeam1[FootballManager]](../../img/logs/171398.png)




