![]() FootballManager | ![]() FootballTeam1 | ![]() FootballTeam2 | ![]() FootballTeam3 |
![]() НімеччинаЛіга: Вища Днів у грі: 1740 останній візит 4 днів тому На рахунку команди: 4 157 103 627 $ |
Досвід команди: 293.27/500
Кількість гравців: 25Витрати на зарплату всім гравцям: 128 854 900 $ Стадіон: 250 тис. місць |
|
|
футболісти |
|||||||||
| нац | No. | ім'я | амплуа | позиція | досвід | голи | зарплата $ | матчі | |
| склад: 11 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
31 | Alexandre Oukidja | GK | GK | 2.731 | 0 | 214 300 | 270 | |
| захисники D | |||||||||
![]() |
32 | Antoine Letievant | RCB | RCB | 2.731 | 0 | 214 300 | 270 | |
![]() |
33 | Albert Rafetraniaina | LCB | LCB | 2.731 | 0 | 214 300 | 270 | |
![]() |
34 | Alexis Laurent | CB | CB | 2.731 | 0 | 214 300 | 270 | |
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
35 | Alexandre Castel | RWM | RWM | 2.716 | 0 | 213 300 | 270 | |
![]() |
36 | Amine Belahmeur | LWM | LWM | 2.766 | 5 | 214 300 | 270 | |
![]() |
37 | Baboye Traore | DM | DM | 2.736 | 0 | 213 300 | 268 | |
![]() |
38 | Charles Ders | AM | AM | 2.766 | 5 | 214 300 | 270 | |
| нападники FC | |||||||||
![]() |
39 | Cedric Lamotte | ST | ST | 2.868 | 19 | 217 000 | 270 | |
![]() |
40 | Gaetan Charbonnier | RCF | RCF | 7.076 | 57 | 4 566 700 | 488 | |
![]() |
41 | Enzo Crivelli | LCF | LCF | 2.858 | 18 | 216 800 | 270 | |
| запас: 14 | |||||||||
| воротарі GK | |||||||||
![]() |
3 | Eduardo | GK | 29.920 | 0 | 14 422 500 | 0 | ||
| захисники D | |||||||||
![]() |
3 | Sequeira | LCB | 22.885 | 0 | 10 930 500 | 0 | ||
![]() |
3 | Gedeon Kalulu Kyatengwa | LCB | 16.990 | 0 | 7 989 000 | 0 | ||
![]() |
3 | Loic Nego | RB | 23.995 | 0 | 11 482 500 | 0 | ||
![]() |
3 | Rolando | RB | 29.920 | 0 | 14 422 500 | 0 | ||
| півзахисники MD | |||||||||
![]() |
3 | Yacouba Sylla | RCM | 10.225 | 0 | 4 612 500 | 0 | ||
![]() |
3 | Valere Pollet | RCM | 10.225 | 0 | 4 612 500 | 0 | ||
![]() |
3 | Tarantini | LCM | 19.990 | 0 | 9 489 000 | 0 | ||
![]() |
3 | Xadas | LWM | 19.990 | 0 | 9 489 000 | 0 | ||
![]() |
3 | Noah Francoise | DM | 19.990 | 0 | 9 489 000 | 0 | ||
| нападники FC | |||||||||
![]() |
3 | Yann Kitala | ST | 16.990 | 0 | 7 989 000 | 0 | ||
![]() |
3 | Michel Leblond | ST | 10.225 | 0 | 4 612 500 | 0 | ||
![]() |
3 | Stephane Diarra | RWF | 16.990 | 0 | 7 989 000 | 0 | ||
![]() |
3 | Mons Bassouamina | LCF | 10.225 | 0 | 4 612 500 | 0 | ||
| всього: | 25 / 25 | 293.27 | 128 854 900 | ||||||
Параметри основного складу команди |
||
| напад | захист | |
| лівий фланг | 5.512 | 4.755 |
| центр | 7.31 | 11.852 |
| правий фланг | 10.963 | 4.723 |
| Сила складу: 45.117
тренер Gyula Lorant (5 lvl) Офіційні матчі: вигр./прогр. 0.3274 ігри: 1334 Товариські матчі: вигр./прогр. 0.5102 ігри: 163 Кількість виграних приватних ліг: 4 | ||
Лікарі і фани |
|||||
| Країна | баз фанів | фани | лікарі | ||
![]() |
Франція | 2 | 4 832 | ||
| всього | 2 | 4 832 | 1 | ||
EN
IT
ARA
ES
RU
UA



![FootballTeam3[FootballManager]](../../img/logs/171400.png)

